Dodane: 2014-10-22

Spotkania metodyczne z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego oraz animacji kulturowej dla nauczycieli języka polskiego pracujących na terenie Rosji.

Konsulat Generalny RP w Irkucku
Stowarzyszenie Bristol Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego
Szkoła Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego

organizują w Omsku (Rosja)

spotkania metodyczne z zakresu nauczania języka polskiego jako obcego oraz animacji kulturowej dla nauczycieli języka polskiego pracujących na terenie Rosji.

Do Omska Stowarzysznie "Bristol" i SJiKP kierują:

dr Izabelę Wieczorek (UAM w Poznaniu)
mgr Magdalenę Knapik (UŚ)
mgr Agatę Rudzińską (UŚ).

W spotkaniach metodycznych weźmie udział ponad 20 nauczycieli.
Polscy wykładowcy będą pracować z nauczycielami uczestniczącymi w warsztatach w salach Uniwersytetu w Omsku.

Prezentacja ośrodka, w którym odbędą się spotkania metodyczne (4-9 listopada 2014 roku).