Dodane: 2019-09-19

Dr Wioletta Hajduk-Gawron na polonistyce w Korei

  Zajęcia na polonistyce na Hankuk University of Foreign Studies w Korei Południowej trwają już od pierwszego tygodnia września. Kilkoro studentów trzeciego i czwartego roku ubiegłe wakacje spędziło w Polsce na letnich kursach języka polskiego, więc pierwsze spotkanie po przerwie semestralnej (w Korei rok akademicki zaczyna się w marcu) upłynęło w atmosferze wspomnień.
  Zajęcia na polonistyce na Hankuk University of Foreign Studies w Korei Południowej trwają już od pierwszego tygoStudenci koreańskiej polonistyki (jedynej w Korei Północnej) są bardzo pilni, trudności jakie napotykają w trakcie nauki języka polskiego pokonują wytrwale. Wkrótce rozpoczną przygotowania do konkursu krasomówczego, który odbędzie się w listopadzie – wszyscy liczą na cenne nagrody.