Dodane: 2019-05-30

Nabór w ramach programu STER

W imieniu Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie mamy przyjemność poinformować Państwa o prowadzonym naborze w ramach programu STER realizowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej, do nowo tworzonej Szkoły Doktorskiej, która rozpocznie swoją działalność 1 października 2019 roku. Swoją ofertę kierujemy do wszystkich osób bez polskiego obywatelstwa zainteresowanych podjęciem kształcenia w dyscyplinie literaturoznawstwo lub językoznawstwo na stacjonarnych, nieodpłatnych studiach w Częstochowie, z comiesięczną gwarancją wypłaty stypendium doktorskiego oraz możliwością zdobycia stopnia naukowego doktora.
Pragniemy za Państwa pośrednictwem dotrzeć do potencjalnych kandydatów, których zaprosimy do nas na studia. Dlatego zwracamy się z prośbą o udostępnienie materiałów do pobrania przez link, a w szczególności osobom kończącym w tym roku studia II stopnia lub magisterskie. Wysyłamy również plakat do upublicznienia w formie papierowej oraz elektronicznej.
Materiały informacyjne do pobrania:
Więcej informacji na temat rekrutacji cudzoziemców na studia do Szkoły Doktorskiej w ramach programu STER znajdę się na stronie internetowej www.szkoladoktorska.ujd.edu.pl/ster (w języku polskim) oraz www.phd-studies.ujd.edu.pl/ster (w języku angielskim).

prof. UJD dr hab. Anna Majkiewicz
kierownik projektu STER w dyscyplinie literaturoznawstwo

prof. UJD dr hab. Magdalena Bator
kierownik projektu STER w dyscyplinie językoznawstwo