Aktualności

Jubileusz prof. dr hab. Anny Dąbrowskiej - życzenia


Szanowna Pani Profesor,
Szacowna Jubilatko,


w imieniu Członków Stowarzyszenia „Bristol” Polskich i Zagranicznych Nauczycieli Kultury Polskiej i Języka Polskiego jako Obcego pragnę złożyć najserdeczniejsze gratulacje z okazji jubileuszu pracy naukowej oraz działalności na rzecz środowiska zajmującego się nauczaniem języka polskiego jako obcego.

Pani zasługi na rzecz integracji środowiska zajmującego się nauczaniem języka polskiego jako obcego są nie do przecenienia. Gratuluję Pani Profesor licznych inicjatyw konferencyjnych, prac nad systemem certyfikacji języka polskiego, badań naukowych oraz nowych inicjatyw Stowarzyszenia „Bristol”. Życzliwość i otwartość Pani Profesor pozwoliła zbudować mosty pomiędzy ośrodkami polonistycznymi w kraju i poza jego granicami.
W imieniu Członków Stowarzyszenia „Bristol” pragnę złożyć podziękowania za inspiracje badawcze, wspieranie młodych pracowników nauki oraz entuzjazm twórczy, który towarzyszy każdemu spotkaniu z Panią Profesor.
Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej i szczęścia w życiu osobistym. Niechaj każdy dzień przynosi inspirację i radość!
Myślmy dziś o Pani Profesor!
W imieniu Członków i Zarządu Stowarzyszenia Bristol

dr Aleksandra Achtelik
Prezes Stowarzyszenia

 

Coryright © 2012 Stowarzyszenie „Bristol”
02-078 Warszawa
ul. Krzywickiego 34
tel.: +48 (22) 625-42-53
tel.: +48 (22) 625-42-67
fax: +48 (22) 625-75-23

Projekt i wykonanie: www.kosler.pl